Kontakta Oss

Steens T&E Verkstad
Ångpannegatan 8
417 05 Göteborg
Tel: 031-58 44 90
Org. nr. 559031-1758  Innehar F-skattebevis 

Frågor

Kontakta oss här

Mer info

Hitta Oss

Karta och Vägbeskrivning till vår verkstad

Mer info

Ledning & Administration 

BjarneVD
Bjarne Steen
Mobil: 0706-31 57 11
E-post: bjarne.steen@steenste.se

NellieEkonomi, administration & personal
Nellie Haag
Tel: 031-58 44 99
E-post: nellie.haag@steenste.se

MarcusAdministration, färdtjänst & flexlinje
Marcus Steen
Tel: 031-58 44 99, 0706-72 22 86
E-post: marcus.steen@steenste.se

Donsö / Styrsö

Administration, samordnare  Donsö / Styrsö
Jens Steen
Tel: 031-97 10 33, 0702-99 61 84
E-post: jens.steen@steenste.se

Verkstadschef/Verksamhetschef

Verkstadschef/Verksamhetschef
Ulf Nordeke
Tel: 031-58 44 94, 0768-68 44 30
E-post: ulf.nordeke@steenste.se

Verkstad 

VerkstadssamordnareMartin
Martin Olofsson
Tel: 031-58 44 95, 0768-68 44 16
E-post: martin.olofsson@steenste.se

GörgenReservdelar
Görgen Dahlman
Tel: 0768 68 44 06
E-post: gorgen.dahlman@steenste.se

ReservdelarTony
Tony Noor
Tel: 031-58 44 91
E-post: tony.noor@steenste.se

Servicetekniker 
Jonny Magnusson
Tel: 0768 68 44 08
E-post: jonny.magnusson@steenste.se

 

OlleServicetekniker 
Olle Wingård
Tel: 0768-68 44 13
E-post: olle.wingard@steenste.se

SimonServicetekniker 
Simon Melander
Tel: 0768-684409
E-post: simon.melander@steenste.se

 

TaaviServicetekniker 
Taavi Töru
Tel: 0768-68 44 17
E-post: taavi.toru@steenste.se

HåkanServicetekniker 
Håkan Svensson
Tel: 0768-68 44 14
E-post: hakan.svensson@steenste.se

Servicetekniker 
Henrik Olsson
Tel: 0768-684421
E-post: henrik.olsson@steenste.se

 

Servicetekniker 
Stefan Sandgren
Tel: 031-584490
E-post: stefan.sandgren@steenste.se

 

Servicetekniker
Anton Melander
Tel: 031-584490
E-post: anton.melander@steenste.se

 

Servicetekniker 
Raimo Raunemaa
Tel: 0768-697400
E-post: raimo.raunemaa@steenste.se

 

Servicetekniker 
Adam Sjödin
Tel: 031-584490
E-post: adam.sjodin@steenste.se

 

Servicetekniker 
Gerard Mcnamee
Tel: 0768-684412
E-post: gerard.mcnamee@steenste.se

 

Servicetekniker 
Daniel Lintonsson
Tel: 031-584490
E-post: